יעוץ אישי וסדנאות

עד האהבה – פרק 11: רווקות, הורים ומשפחה

רווקים הורים ומשפחה – תמהיל מתוק שנותן כח או ערבוב חמוץ ומר שזולל אנרגיה? שירת מלאך מארחת לשיחה את עדי ששון, 32, הייטקיסטית ודולה שעוד לא מצאה את האיש שלה ומשתפת בלב פתוח על קשרים שהתעצבו עם ההורים והאחים במהלך שנות החיפוש, ומספרת על מה שהיא גילתה שנכון עבורה בעקבות הדרך. האזינו:

עד האהבה | פרק 9: מופנם יוצא לדייט

מופנם יוצא לדייט. נשמע כמו התחלה של בדיחה? מופנמים ודייטים זה לא ממש מצחיק. בדיוק ההיפך. העולם סביבנו, ועולם הדייטים בפרט מאדיר את יכולות השיחה הקולחת, סמול טוק מה שנקרא, ועל הדרך מחמיץ את קבוצת המופנמים שהדייט הקלאסי לא בדיוק מתאים להם. לעומת זאת, היכולת שלהם להיות בני זוג נהדרים ועם יתרונות רבים היא מעולה … להמשך קריאה

עד האהבה – פרק 8 | פגיעה במקום פגישה: הטרדות מיניות בדייטים

אביגיל זית, עיתונאית מקור ראשון, כתבה מדם ליבה את הכתבה על הטרדות מיניות. “הסיפורים הגיעו אליי לפני שאני הגעתי אליהן. בהתחלה חשבתי שמדובר על כמה מקרים פרטניים, אבל לא. מדובר בתופעה רחבה שחייבים להתייחס אליה”, היא אומרת.

עד האהבה | פרק 7: “אני אמא לכמה רווקים ועבורי, הם לא רווקים. הם הילדים שלי”

מאחורי כל רווק או רווקה יש זוג הורים שמתלבט מה התפקיד שלו. הם חווים את הכאב והציפייה, מתלבטים מה להגיד ומתי לשתוק ותוהים למה דווקא לילד שלהם זה לא מצליח. בפרק חדש של “עד האהבה” מארחת שירת מלאך לשיחה את רחל ורבוב, יוצרת תיאטרון, סטייליסטית, מנחת קבוצות, וגם אם לארבעה רווקים.

עד האהבה – פרק 6 | פנינה שפירא: “אם לא תרזי לא תתחתני”

משפטים כמו “גברים לא יוצאים עם נשים שמנות” ו”אם לא תרזי לא תתחתני” הם משפטים שרווקות עם עודף משקל שומעות לעתים קרובות. בפרק נוסף של ״עד האהבה״, שירת מלאך משוחחת עם פנינה שפירא על הקושי והשיפוטיות של החברה כלפי עודף משקל, האתגרים במציאת זוגיות ומדוע היא בטוחה שאי אפשר לרדת במשקל רק על מנת להתחתן.

עד האהבה – פרק 5 | האזינו: הרווקות כזהות שקשה לצאת ממנה

שרי פישל חיפשה את אהבת חייה במשך 13 שנה או יותר. חוויית הרווקות שלה שהייתה ארוכה ומתישה ממשיכה ללוות אותה גם לאחר שמצאה את שאהבה נפשה. עד כמה הזהות שלנו כרווקים הופכת להיות מי שאנחנו ובאיזה מובנים זה משפיע על המשך חיינו? פרק על חיפוש, על ציפיות ואכזבות, וגם על הדרך שעברה שרי עד למציאת … להמשך קריאה

עד האהבה | פרק 4 – מה גבר רווק חושב על ציפיות של נשים?

עמיר דנה הוא פסיכותרפיסט שליווה מאות רווקים בתהליך החיפוש שלהם אחר זוגיות. בפרק החמישי של עד האהבה, שירת מלאך מדברת איתו על ההבדלים בין נשים לגברים בשלבים הראשוניים של בניית קשר, על ציפיות ופנטזיות ועל הסוד שמגלה כיצד ליצור זוגיות שמחה ובריאה.

עד האהבה | פרק 3 – מה חושבים ילדים לאימהות יחידניות על התא המשפחתי שלהם?

יסכה חורי, דוקטור לעבודה סוציאלית ומטפלת אישית חקרה את הנושא של הורות יחידנית מנקודת מבטם של הילדים. המחקר של חורי הפגיש אותה עם שאלות פנימיות לגבי עצמה – בחיפושים אחר זוגיות ובדילמות שונות הנוגעות להקמת משפחה.

כניסה מהירה באמצעות חשבון גוגל/פייסבוק

או – 
כניסה באמצעות שם משתמש וסיסמה